Skip to main content
MECZPOLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARDSENIORZY

Brzeziański razy cztery

By 5 maja 202419 maja, 2024No Comments
Słoneczna majówka, upalna sobota i mecz ulubionej drużyny to idealny zestaw dla każdego sympatyka Polski Cukier Kluczevia Stargard. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze tylko zwycięstwa, w którym mocno chcieli tego dnia przeszkodzić zawodnicy Perły URB Dygowo.
Mecz rozpoczął się od ofensywnego wejścia z prawej strony Fabiana Pacha jednak do pełni szczęścia zabrakło centymetrów.
Chwilę późnej w znakomitej sytuacji znalazł się Piotr Surma, który niestety przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gości.
To co nie udało się na początku zostało spełnione w 15 minucie. Znakomitą akcje drużynową wykorzystuje po raz pierwszy Przemysław Brzeziański wykańczając precyzyjnie wyłożoną piłkę na 15 metr pola karnego.
Jeszcze nie zdążyliśmy porządnie usiąść a w 17 minucie ponownie Brzeziański dokłada stopę do wycofanej piłki przez Pacha.
Duża przewaga naszego zespołu przynosi kolejne sytuacje ale dopiero w 40 minucie bliźniacza sytuacja do dwóch pierwszych i kolejny raz w podobny sposób wykorzystuje ją Brzeziański kompletując w dzisiejszym dniu hattricka.
Dla naszego napastnika było to dzisiaj jednak mało. Minutę później Kamil Bartoszyński wrzuca za plecy obrońców piłkę marzenie, która przejmuje Brzeziański. Z zimną krwią zdobywa swoją czwartą bramkę w dzisiejszym pojedynku.
Po przerwie szybko mamy dwie sytuacje, które nie kończą się podwyższeniem wyniku. Już w 56 minucie trener Kapuściński dokonuje 3 zmian. Na boisku za Bartkowiaka, Kuzia i Dziąbka pojawiają się Babiak, Koshevarov i Więcek.
Ze strony naszej drużyny mnożą się niewykorzystane sytuacje. Swoich okazji nie wykorzystuje Surma, Babiak czy Bartoszyński.
Z biegiem czasu na boisku pojawiają się kolejni zawodnicy. Na boisku melduje się Artur Lechowicz i Konrad Nachurny zmieniając Brzezińskiego i Pacha.
Wynik do końca meczu nie ulega zmienia. Po czterech bramkach Przemysława Brzeziańskiego pewnie pokonujemy gości z Dygowa.
Niezłe widowisko zaprezentowali dzisiaj nasi zawodnicy i chociaż wynik mógł być okazalszy to cieszy forma strzelecka naszego napastnika. W defensywie również dzisiaj bez błędów a to dobry prognostyk na kolejne spotkania.
Już w następną sobotę ciekawy pojedynek w Sądowie z Białymi w szeregach, których występuje sporo zawodników z przeszłością w naszym klubie. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie.