Skip to main content
JUNIORZYPOLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARDTRAMPKARZE

Obóz piłkarski dla Trampkarzy i Juniorów Młodszych 2022

By 8 lipca 20229 lipca, 2022No Comments

W czerwcu odbył się pierwszy obóz turystyczno-piłkarski organizowany przez nasz klub. Pod opieką Marka Terleckiego oraz Marcina Miskisa, do Borowic koło Karpacza pojechali nasi najmłodsi piłkarze – trampkarze oraz juniorzy młodsi. Ten tygodniowy wypad, który dla wielu uczestników był pierwszym tego rodzaju przeżyciem, zarówno jeśli chodzi o pobyt w górach jak i wyjazd na obóz, pełen był atrakcji i na pewno nie było czasu na nudę.

Oczywiście na obozie sportowym nie mogło obyć się bez treningów. Nasza Akademia Piłkarska codziennie doskonaliła swoje umiejętności na boisku. Oprócz tego nie brakowało również rozrywek odbywających się poza murawą. Treningi przeplatane były wycieczkami po Karkonoskim Parku Narodowym. Ale na spacerach po rezerwacie nie poprzestali- to tylko jedna z wielu atrakcji.

Do największego osiągnięcia chłopaków należy prawdopodobnie zdobycie szczytu Śnieżki, ale zwiedzili również Dziki Wodospad, XII-wieczny kościół Wang, oraz Wodospad Podgórze. Jako, że na obozie panował zakaz nudy, nasi trampkarze oraz juniorzy młodsi pozwiedzali też cały Karpacz, a także zjeżdżali z letnich karpackich torów saneczkowych. Przez cały pobyt nasza młodzież pokonała dzięki temu ponad 60 kilometrów.

Jako zwieńczenie obozu, młodzi piłkarze pojechali do aquaparku, gdzie odbyli treningi na siłowni i na basenach. Oprócz tych wszystkich wrażeń, nasza Akademia po powrocie do hotelu dalej nie miała czasu na wylegiwanie się. Na terenie ośrodka, w którym przebywali, mieli dostęp do sali sportowej, a także basenu, ping ponga, oraz bilarda. Czas spędzony na naszym obozie został wykorzystany na 100%!

Będziemy z przyjemnością wspominać nasze przeżycia na tegorocznym obozie. Opiekunowie postarali się, by każdy dzień był wypełniony nowymi atrakcjami, a nasza pasja do piłki nożnej była widoczna na każdym treningu.

Dziękujemy wszystkim za udział i czekamy z niecierpliwością na kolejny obóz za rok!