Skip to main content
POLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARD

Podsumowanie rundy jesiennej w Miejskim Browarze Stargard

By 8 grudnia 202210 stycznia, 2023No Comments
W środę 7 grudnia 2022 roku punktualnie o godzinie 18:30 w Miejskim Browarze Stargard rozpoczęło się podsumowanie rundy jesiennej piłkarzy Polskiego Cukru Kluczevii Stargard.
Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości, sponsorów, zawodników, trenerów, działaczy oraz przedstawicieli miasta Stargard – prezydenta Rafała Zająca i prezydent Ewy Sowy.
Następnie w prezentacji multimedialnej trener Krzysztof Kapuściński omówił grę zespołu i przedstawił cele na kolejną rundę sezonu. Po nim na scenie głównej pojawił się prezes Marek Szubert, który podziękował sponsorom oraz omówił projekty, które będą realizowane w najbliższym czasie.
Po krótce prezes Szubert również na multimedialnej prezentacji przedstawił metamorfozę obiektów przy Niemcewicza. Infrastruktura już zmieniła się w wielkim stopniu ale to co przed nami to prawdziwa petarda. Na koniec prezydent Zając podziękował wszystkim zebranym osobom związanym z Kluczevią za prace jaką do tej pory wykonują i podsumowując zapewnił, że miasto Stargard jest dumne z Polskiego Cukru Kluczevii Stargard.
📌Jednak wspominaną wcześniej „petardą” okazała się deklaracja pana prezydenta, że na obiektach Kluczevii powstanie boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Kluczevia zmienia się na lepsze, a ludzie z nią związani nie powiedzieli jeszcze koniec.
W najbliższych planach jest odnowienie budynku klubowego oraz powstanie w nim siłowni, którą również zostanie wyposażona z miejskiego dofinansowania. Po części głównej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez pracowników Miejski Browar Stargard