Skip to main content
POLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARD

Podziękowania

By 23 czerwca 202128 czerwca, 2021No Comments
W imieniu Zarządu, oraz swoim własnym chciałbym serdecznie podziękować za pomoc w osiągnięciu tego sukcesu, jakim bez wątpienia jest historyczny awans zespołu Polskiego Cukru Kluczevia Stargard do III ligi.
Podziękowania należą się przede wszystkim Miastu Stargard, Krajowej Spółce Cukrowej S.A., Dyrekcji i Pracownikom Cukrowni Kluczewo, Firmie DROGBUD, Firmie Budowlanej SZUBERT oraz wielu innym osobom i firmom. Dzięki ich pomocy finansowej, organizacyjnej i zaangażowaniu udało się spełnić marzenia wielu pokoleń kibiców i sympatyków Naszego Klubu.
Wierzę, że przy Ich pomocy zobaczymy piłkarzy Naszej Kluczevianki na boiskach III ligi.
Podziękowania należą się także wszystkim osobom, które codzienną pracą dla Klubu, pomocą w organizacji spotkań, ochroną, służbą informacyjną i w wielu innych sprawach bezinteresownie Nam pomagają. DZIĘKUJEMY!!!
Przy tej okazji trzeba wspomnieć osobę Zawodnika, Trenera, Działacza, Kolegi i Przyjaciela – Tadeusza Ostrowskiego. Dla wielu zawodników którzy wywalczyli ten awans był pierwszym trenerem. To pod jego okiem rozwinęło się wielu wspaniałych piłkarzy. Dziękujemy Tadziu. Wierzymy, ze cieszysz się razem z Nami.
Nic by się jednak nie wydarzyło gdyby nie Nasi Zawodnicy. Należą Wam się ogromne gratulacje, brawa i wyrazy szacunku. Dziękuję Wam za całe poświęcenie, godziny treningów, litry wylanego potu i to co szczególnie cieszy i napawa optymizmem – za stworzenie prawdziwego Zespołu. Zespołu przyjaciół i kolegów. Uważam, że to w dużej mierze zadecydowało o tym sukcesie, który osiągnęliście w tym trudnym sezonie. Każdy walczył za każdego, zawodnicy doświadczeni pomagali tym którzy dopiero dołączyli do pierwszego zespołu. To jest Wasza siła Panowie. Dziękuję, że byliście z Kluczevią gdy były gorsze czasy, nie szło, wyniki były słabsze. Zostaliście i w każdym kolejnym sezonie walczyliście od nowa. Życzymy Wam sukcesów na boiskach III ligi. Dziękujemy!!!
Pozdrawiam, Paweł Michalczyk

SPONSORZY GŁÓWNI