Skip to main content
POLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARDWYWIAD

Szybka Piłka z Przemysławem Brzeziańskim

By 7 kwietnia 2023No Comments

Idąc z duchem czasu i wychodząc na przeciw sympatykom naszej drużyny ruszamy z cyklem „Szybka piłka”. Czym będzie „Szybka piłka”? Jak sama nazwa zdradza będzie to kilka szybkich pytań, które umożliwią naszym kibicom poznanie bliżej zawodników. Szybką piłkę czas zacząć!

Przed meczem z Morskim Klubem Sportowym Flota Świnoujściu do „Szybkiej piłki” jako pierwszy trafia nasz nowy nabytek Przemysław Brzeziański!

SP: Cześć Przemek. Na początek chciałbym, żebyś się przedstawił i powiedział kilka piłkarskich słów o sobie?

Przemek: Hej, jestem Przemek, bardziej kojarzony jako Brzezian. Z racji mojego wieku zdążyłem już zwiedzić pare klubów w naszym regionie. Grałem między innymi w Gwardii Koszalin, Bękitnych Stargard i Świcie Skolwin. Moja przygoda z piłką rozpoczęła się w mojej rodzinnej miejscowości w klubie Granit Koczała.

SP: Powiedź nam po krótce jak to się stało, że kolejny raz trafiłeś pod skrzydła Trenera Krzysztofa Kapuścińskiego?

Przemek: Już od dłuższego czasu z trenerem Kapuścińskim mieliśmy ze sobą kontakt i rozmawialiśmy na temat naszej współpracy. Pod koniec ubiegłego roku nadażyła się okazja aby porozmawiać o mojej grze w Kluczevii.

SP: Jak się czułeś po debiutanckiej bramce w Dębnie? Widziałem specjalną „cieszynkę” w Twoim wykonaniu? Wielkie gratulacje bo piękne chwile przed Wam.

Przemek: Cieszę się, że nadszedł moment przełamania, bo to był już mój czwarty, ligowy mecz w barwach Kluczevii. Przyszedłem tutaj jako napastnik więc moim głównym zadaniem jest zdobywanie bramek. Jestem bardzo zadowolony z tego, że miałem okazje ją celebrować w taki sposób, jak wiemy dla każdego jest to wyjątkowo radosny czas.

SP: Pobawmy się w popularnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego i wyjdźmy trochę dalej w przyszłość. Jest potencjał w Klubie i drużynie Polskiego Cukru Kluczevii Stargard?

Przemek: Oczywiście że widzę potencjał. Klub od początku budowany jest z głową. Widać tu pomysł, ambicje i chęci zarówno w zarządzie, sztabie jak i drużynie.

SP: Na koniec zostało nam jeszcze jedno pytanie. Korzystając z okazji sobotniego spotkania z liderem chciałbym, żebyś powiedział kilka słów na temat tego meczu i przeciwnika?

Przemek: Przed nami ciężkie spotkanie z Flotą Świnoujście. Aktualny lider rozgrywek jest w dobrej formie, jednak mecz ten rozegrany będzie pierwszy raz w tej rundzie na naszym boisku. To na pewno będzie naszym atutem. Mam nadzieje, że zaprezentujemy się z dobrej strony i będziemy mieli okazję świętować z kibicami zdobycie kompletu punktów.

SP: Przemek od siebie życzę dużo bramek i samych wygranych w barwach popularnego ZKS-u oraz serdecznie dziękuje za rozmowę!