Skip to main content
MECZPOLSKI CUKIER KLUCZEVIA STARGARDSENIORZY

Wygrana 5:0 z Chemikiem Police w ostatnim przedsezonowym sparingu

By 30 lipca 2022No Comments

Ostatni egzamin przed ligą zdany na piątkę. Już od pierwszych minut przejęliśmy inicjatywę nad ligowym przeciwnikiem. Wysokie tempo i konkretne, solidne granie przynosi nam w 3 minucie bramkę przepięknej urody.

Po widowiskowym rozegraniu stałego fragmentu gry Tomasz Purczyński oddaje strzał zza pola karnego i piłka ląduje w samo okienko bramki wczesnej odbijając się od słupka. Po pierwszej bramce dalej narzucamy nasze warunki gry i stwarzamy sobie kolejne dogodne sytuacje. Przewaga w posiadaniu piłki jest na tyle duża, że już po pół godzinie gry poradzimy 3:0. Najpierw po składnej akcji całego zespołu Michał Magnuski zdobywa płaskim strzałem bramkę a kilka minut później w bliźniaczej sytuacji tylko z drugiej strony boiska Kacper Dudek umieszcza piłkę w siatce.

Po przerwie źle wchodzimy w mecz. Gra toczy się przez kilka minut na naszej połowie co nie przeszkadza nam od czasu do czasu wyjść z groźną akcją. Po jeden z takich sytuacji Konrad Korczyński ładnym uderzeniem zdobywa bramkę na 4:0. Od 60 minuty Trener dokonuje roszad w składzie. Gra zaczyna znowu wyglądać dobrze w naszym wykonaniu.

Przenosimy często posiadanie piłki na połowę przeciwnika co daje nam kilka solidnych sytuacji bramkowych. Po jednej z nich świetne dośrodkowanie Huberta Chmielewskiego głową wykorzystuje Grzegorz Magnuski i ustala wynik na 5:0. Do końca meczu więcej bramek nie pada.

Chemik Police 0:5 Polski Cukier Kluczevia Stargard